Smogowe powietrze

Blog o przyczynach i skutkach smogu

Świeże powietrze nie dla każdego

brak komentarzy

maska antysmogowa do bieganiaBieganie w maskach antysmogowych to nowość wśród sportowców, która szybko zyskuje popularność, szczególnie w takich miastach jak Kraków. W dniu dzisiejszym widok człowieka biegnącego w takiej masce może być jeszcze dość dziwaczny, ale świadomość ludzi w temacie szkodliwości smogu wzrasta każdego dnia i być może za kilka miesięcy będzie to zupełnie zwyczajna rzecz.

Wybór maski antysmogowej, wyborem zdrowia

Każdy chciałby oddychać świeżym powietrzem, ale niestety nie każdy ma taką możliwość. Możemy zdecydować się przeprowadzić, albo zrezygnować ze sportu, by nie narażać się bardziej na szkodliwe czynniki. Jest jeszcze jeden wybór – maska antysmogowa do biegania.

Nie możesz zmienić świata, ale możesz zmienić swoje przyzwyczajenia

Dopóki ludzie poważnie nie zastanowią się nad swoimi wyborami i nie zaczną dostrzegać problemu smogu – będzie on istniał. Pojedyncze osoby, które starają się dbać o swoje zdrowie jak mogą, na przykład poprzez stosowanie maski do biegania, nie zmienią świata, mogą się jedynie przystosować. Być może maska do biegania zimą nie stanowi najwygodniejszej formy, ale warto zwrócić uwagę przede wszystkim na swoje zdrowie. Na szczęście wielu producentów zaczęło tworzyć coraz to wygodniejsze i komfortowe maski, dzięki czemu wybór jest ogromny.

Tagi:

Komentowanie wyłączone.